Тернопільська університетська лікарня

Ternopil University Hospital

м. Тернопіль вул. Клінічна 1

Інформація щодо порядку отримання та використання коштів, що надходять від благодійних організацій

Порядок отримання та використання коштів, що надходять від благодійних організацій в “Тернопільська університетська лікарня” здійснюється відповідно до Постанови КМ України від 04.08.2000 р. № 1222 та Положення про залучення додаткових джерел фінансування, затвердженим головним лікарем 06.03.2001 р.

Відповідно до Положення, крім надходження коштів з державного та місцевого бюджетів, додатковими джерелами фінансування лікарні можуть бути: - отримання благодійних (добровільних) внесків та пожертв від юридичних та фізичних осіб у грошовій формі для потреб їх фінансування за напрямами видатків, визначеними благодійником, а також як товари, роботи, послуги.

Якщо благодійником конкретні цілі використання коштів не визначено, шляхи спрямування благодійного внеску визначаються головним лікарем відповідно до першочергових потреб.

Кошти благодійних внесків не можуть спрямовуватися на виплату заробітної плати працівникам лікарні.

Благодійні внески у грошовій формі зараховуються на рахунок “Суми за дорученням”. Облік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, ведеться згідно з Порядком, визначеним постановою КМ України від 17.08.1998 р. № 1295 “Про затвердження Порядку розподілу товарів, отриманих як благодійна допомога, та контролю за цільовим розподілом благодійної допомоги у вигляді наданих послуг або виконаних робіт”.

Бухгалтерський облік благодійних внесків ведеться відповідно до Порядку бухгалтерського обліку та звітності в бюджетних установах гуманітарної допомоги, затвердженому наказом Головного управління Державного казначейства від 10.12. 1999 р. № 113.

Заступник головного лікаря з економічних питань С.А. Устимчук

Звіт про надходження та використання коштів загального фонду можна переглянути ТУТ

Інформація про надходження і використання благодійних пожертв від фізичних та юридичних осіб можна переглянути. ТУТ

Всі права належать ©2018 terokl.te.ua